Aktualności
Podziękowania i nominacje
2019-03-27

Przy okazji szóstej sesji Rady Gminy Zakrzewo wójt Marek Buława wraz z przewodniczącym Krzysztofem Doroszukiem złożyli podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz sołectwa i całej gminy Zakrzewo, za codzienny trud, zaangażowanie na rzecz rozwoju wsi i poprawy jakości życia społeczeństwa lokalnego sołtysom, którzy po wielu latach postanowili zrezygnować z kandydowania na kolejną kadencję – Irenie Prondzińskiej z Drożysk Wielkich i Józefowi Graj z Głomska.

W związku ze zmianami w składzie Zespołu Interdyscyplinarnego wójt Buława wręczył akty powołania pracownikom socjalnym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Adrianie Boruckiej i Blance Duda. Miłym akcentem były również symboliczne podziękowania dla strażaków z OSP Zakrzewo, którzy podczas jednej z akcji uratowali życie mieszkańcowi Zakrzewa.

Byli to druhowie Marcin Falba, Kacper Kowalski, Wojciech Gniot, Piotr Szopiński, Dominik Kuczyński, Paweł Donerowicz oraz nieobecny podczas sesji Adrian Jasiek (w jego imieniu podziękowania odebrał prezes OSP Zakrzewo, Michał Falba).


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy