Aktualności
Gminny konkurs wiedzy o bohaterach literackich i bajkowych
2017-05-29

Dnia 29 maja 2017 r. o godz. 9°° na Sali Wiejskiej w Czernicach odbył się konkurs, podczas którego prace dzieci z trzech szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej im. Księdza dr Bolesława Domańskiego, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Obrońców Polskości w Starej Wiśniewce i Publicznej Szkoły Podstawowej w Śmiardowie Złotowskim  oceniali: przewodnicząca Zarządu Gminnego TPD w Zakrzewie – Alina Marglewska, przewodnicząca Koła Środowiskowego w Czernicach – Elżbieta  Czarnotta, nauczycielka PSP w Starej Wiśniewce - Beata Justyna, nauczyciel PSP w Śmiardowie Złotowskim - Andrzej Sielchanowicz, nauczycielki PSP w Zakrzewie: Alicja Matuszak, Marzena Marek i Joanna Zdrenka.

Nagrodzeni uczniowie:

W kategorii klas I: I miejsce Melania Paciorek, II miejsce Wojciech Kierzek, III miejsce Jakub Brzeczkowski (wszyscy z PSP Stara Wiśniewka).

W kategorii klas II: I miejsce Hanna Banach, II miejsce Grzegorz Tomaszewski, III miejsce Paulina Siutkowska (wszyscy z PSP Zakrzewo).

W kategorii klas III: I miejsce Patrycja Duda, II miejsce Kinga Dzioba,
III miejsce Anna Betańska (wszyscy z PSP Zakrzewo).

W kategorii klas IV: I miejsce Paulina Brzeczkowska, II miejsce Dominika Mielke, III miejsce Helena Paciorek (wszyscy z PSP Stara Wiśniewka), wyróżnienie Maria Kaper.

W kategorii klas V: I miejsce Natalia Dylik i Sandra Nowakowska (obie z PSP Śmiardowo Złotowskie), II miejsce Klaudia Brzezińska, III miejsce Oliwia Ratajska (obie z PSP Zakrzewo).

W kategorii klas VI : I miejsce Agnieszka Krzemińska (PSP Śmiardowo Złotowskie), II miejsce Marta Duda ( PSP Stara Wiśniewka), III miejsce Weronika Adamowska (PSP Stara Wiśniewka) i Natalia Szopieraj (PSP Zakrzewo).

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe, wszystkie dzieci dyplomy i poczęstunek.

Projekt przygotowany przez Koło Środowiskowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Czernicach, współfinansowany przez Urząd Gminy Zakrzewo


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy