Aktualności
Teresa Buława przeszła na emeryturę
2020-07-29

Po ponad trzydziestu latach pracy w Urzędzie Gminy Zakrzewo pani Teresa Buława przeszła na emeryturę. Pożegnali ją pracownicy urzędu oraz obecne i byłe władze Gminy Zakrzewo.

Teresa Buława została zatrudniona w urzędzie 1 września 1984 r. i przez nieomal cały okres swojej zawodowej kariery była pracownikiem sekretariatu. Przez wszystkie te lata pani Teresa dała się poznać jako osoba pracowita, zaangażowana w wypełnianie codziennych obowiązków służbowych, jak również bardzo pomocna i życzliwa, która zyskała sobie dużą sympatię współpracowników. Z dniem 27 lipca 2020 r. przeszła ona na zasłużoną emeryturę.

Z tej okazji w sali konferencyjnej urzędu odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika. W spotkaniu udział brali również byli wójtowie: Jerzy Podlewski i Henryk Dobrosielski, emerytowana sekretarz Krystyna Wojtasik i była skarbnik, Czesława Wilk. Wójt Marek Buława w imieniu własnym oraz wszystkich byłych i obecnych pracowników złożył Teresie Buława życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, uśmiechu, pogody ducha, niesłabnącej energii oraz realizacji marzeń, pasji i  zainteresowań w dalszym, codziennym życiu oraz podziękował za wieloletnią, ciężką codzienną pracę na rzecz gminy.

 Osobne życzenia i podziękowania złożyli również pozostali uczestnicy spotkania.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy